Enim qui eos rerum in delectus

Nam voluptatem quasi numquam quas fugiat ex temporibus quo est. Quia aut quam quod facere ut non occaecati ut aut. Nesciunt mollitia illum tempore corrupti sed eum reiciendis. Maxime modi rerum.

russia

تحصیل در رشته های داروسازی و زیر شاخه های آن در روسیه 2023

داروسازی موضوعی است که به فنون تهیه و توزیع دارو می پردازد. تحصیل در رشته داروسازی به دانشجویان می آموزد که چگونه انواع مختلف داروها بر بدن و ذهن انسان تأثیر می‌گذارند و چگونه وقتی با هم ترکیب می‌شوند، برهمکنش دارند. بنابراین، برای تحصیل موفقیت آمیز در رشته داروسازی، بایستی پایه شیمی قویی داشته باشید.
یک متخصص با تحصیلات عالی داروسازی، اثر فارماکولوژیک دقیق هر دارویی را می داند و می تواند آن را تولید و بررسی کند. تحصیل داروسازی در روسیه در بین دانشجویان بین المللی بسیار پر طرفدار است، زیرا برنامه های آموزشی متنوعی در بهترین دانشگاه های دولتی آن وجود دارد. شما می توانید زبان آموزش را انتخاب کنید. شهریه ان نیز معقول است. تحصیل داروسازی در روسیه 5 یا 5.5 سال طول می کشد.
در روسیه علاوه بر دوره های جامع داروسازی، امکان انتخاب رشته هایی مانند: تکنولوژی دارو، سازماندهی بیزنس دارو، شیمی دارویی، داروسازی اجتماعی و اداری وجود دارد. شما می توانید برنامه های داروسازی را انتخاب کنید که بهترین دانشگاه های دولتی روسیه آن را ارائه می دهند. موسسات آموزش عالی روسیه پیشینه قوی در ارائه دوره های بین المللی دارند. به عنوان مثال، در دانشگاه رودن اولین دانشجویان بین المللی در سال 1961 در دانشکده پزشکی ثبت نام کردند. اکنون رودن برنامه های پزشکی مختلفی از جمله رشته های جدید در داروسازی مانند داروسازی اجتماعی و تطبیقی را ارایه می دهد. اکثر رشته های ارایه شده زیر شاخه های رشته داروسازی 3 ساله و خود رشته داروسازی 5 ساله می باشد.
تحصیل در رشته داروسازی اجتماعی و اداری به زبان انگلیسی است. دانشجویان در مورد روش‌شناسی تحقیقات دارویی، از جمله تحقیقات سازمانی و اقتصادی، مدیریت و طراحی سازمان‌های داروسازی، توسعه طرح‌های تجاری، مبانی بازاریابی و غیره اطلاعات کسب می‌کنند. پس از اتمام برنامه، فارغ‌التحصیلان شغل های گسترده‌ای پیدا می‌کنند.
رشته داروسازی در دانشگاه پزشکی سچینوا داروسازانی را آموزش می دهد که فعالیت های مستقل خود را انجام می دهند.. دانشجویان از آزمایشگاه های مدرن استفاده می کنند، فن آوری شبیه سازی در طول دوره استفاده می شود. فارغ التحصیلان دارای چشم انداز گسترده ای در سازمان های روسی و بین المللی هستند که کنترل صنعت داروسازی را انجام می دهند و در زمینه بهداشت و درمان در انجمن های حرفه ای داروسازان کار می کنند.
برخی از مشاغلی که داروسازان در آینده می توانند در آن فعالیت کنند عبارتند از: داروسازی بالینی، دامپزشکی، نظامی یا تخصصی، انفورماتیک داروسازی، فارماکولوژی، سم شناسی.
برای کسب اطلاعات بیش تر با ما در ارتباط باشید.