Enim qui eos rerum in delectus

Nam voluptatem quasi numquam quas fugiat ex temporibus quo est. Quia aut quam quod facere ut non occaecati ut aut. Nesciunt mollitia illum tempore corrupti sed eum reiciendis. Maxime modi rerum.

germany

تحصیل در رشته داروسازی در آلمان 2023

تحصیل در رشته داروسازی یک رویا برای بسیاری از دانشجویان سراسر جهان است. از آنجا که دانشگاه های آلمان دارای محیط های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه های نوآورانه و قابل دسترس، اساتید و محققان بسیار عالی و هزینه های پایین شهریه هستند دانشجویان بسیاری از سراسر جهان آلمان را به عنوان مقصد تحصیل در این رشته انتخاب می کنند. داروسازی بخش مهمی از زنجیره مراقبت های بهداشتی است که بازار کار گسترده ای را برای کسانی که عنوان و حق عضویت در این مدار بزرگ را با موفقیت به دست می آورند، ارائه می دهد. با توجه به رتبه‌بندی Zeit Online برای سال 2013/2014، چندین معیار با دقت انتخاب شده برای انتخاب بهترین دانشگاه آلمان برای تحصیل داروسازی ارائه شده است.
 1- آزمایشگاه ها - در دسترس بودن و وضعیت بسیار عالی ایستگاه های کاری آزمایشگاه ها
 2- حمایت از اقامت در خارج از کشور –جذابیت برنامه تبادل، جذابیت دانشگاه های همکار، کافی بودن تعداد مکان های مبادله، حمایت و راهنمایی در آماده سازی اقامت در خارج از کشور، حمایت مالی (بورسیه، معافیت از هزینه تحصیل)
 3- شهرت پژوهشی – اساتید و کارهای تحقیقاتی انجام شده در دانشگاه ها
 4- سازمان مطالعه - کامل بودن دروس ارائه شده با توجه به مقررات تحصیلی، فرصت های دسترسی به رویدادهای اجباری و هماهنگی دروس ارائه شده با مقررات امتحانی
 5- آماده سازی برای بازار کار - برنامه های ارائه شده توسط دانشکده برای ارتقای ارتباط با زمینه حرفه ای و بازار کار ارزیابی کردند. این شامل رویدادهای اطلاعاتی در زمینه‌های حرفه‌ای و بازار کار، برنامه‌ها و سخنرانی‌های خاص برای ارائه صلاحیت‌های جامع مرتبط با شغل و موضوع، پشتیبانی در جستجوی موقعیت‌های کاری، ترتیب دادن موضوعات کاری دیپلم در همکاری با دنیای کار و جستجوی شغل بعد از اتمام تحصیل
Zeit Online معیارها را بر اساس قضاوت‌های دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و اساتید به‌طور تصادفی و همچنین داده‌های واقعی و دقیق استوار کرد. فهرست زیر شامل هشت دانشگاه آلمانی است که معیارهای انتخاب شده را برآورده می کنند و بهترین انتخاب برای تحصیل در این رشته می باشند.

TU BRAUNSCHWEIG

داروسازی از سال 1835 در این دانشگاه تدریس می‌شود. امروزه این دانشگاه میزبان بیش از 600 دانشجوی داروسازی است. این مرکز یکی از بزرگترین مراکز داروسازی در بین دانشگاه های آلمان و تنها مرکز در ایالت نیدرزاکسن است. این مرکز مطالعه داروسازی پیرامون مبانی علمی داروهای پزشکی از تهیه مواد فعال زیستی، تجزیه و تحلیل شیمیایی و فرمولاسیون دارویی آنها تا اثرات آنها بر انسان را بررسی می کند. دانشجویان همچنین در مورد جنبه‌های مختلف تحقیقات فعلی که در مؤسسات دارویی تحت تمرکز تحقیقات مشترک «مولکول‌های زیست فعال و توسعه دارو» انجام می‌شود، تجربه کسب می‌کنند. موضوعات اصلی تحقیقاتی شامل، به عنوان مثال، طراحی منطقی دارو، فارماکولوژی مولکولی بیماری های قلبی عروقی، و توسعه میکروذرات کلوئیدی مانند سیستم های دارورسانی و بیوتکنولوژی ترکیبات فعال زیستی از گیاهان می باشد.

دانشگاه ماربورگ (MARBURG UNIVERSITY)

Philipps-Universität نه تنها یک دانشگاه آلمانی غرق در سنت است، بلکه قدیمی ترین دانشگاه در جهان است. این دانشگاه به عنوان یک موسسه پروتستانی در سال 1527 شروع به کار کرد. برای نزدیک به پنج قرن است که این دانشگاه مشغول به فعالیت می باشد. در حال حاضر نزدیک به 25000 دانشجو در ماربورگ تحصیل می کنند که 12 درصد آنها از سراسر جهان هستند. به جز بخش های مهندسی، دانشگاه تقریباً میزبان سایر رشته های تحصیلی علمی است. رشته های مختلف به دانشکده های مختلف اختصاص داده شده است. دانشگاه فیلیپس به عنوان مهد شکوفایی و رهایی در منطقه ماربورگ آلمان در نظر گرفته می شود.

دانشگاه گرایفزوالد (GREIFSWALD UNIVERSITY)

دانشگاه گرایفزوالد که در سال 1456 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین مؤسسات دانشگاهی در اروپا می باشد. بیش از 12000 دانشجو از سراسر جهان مدرن ترین راهنماهای آموزشی و فرصت های تحقیقاتی هیجان انگیز را در یک محیط یادگیری دوستانه دریافت می کنند. اولویت های پژوهشی در دانشگاه گرایفزوالد در علوم زیستی، فیزیک و علوم زمین، تعامل فرهنگی در منطقه بالتیک/اسکاندیناوی و همچنین حقوق و اقتصاد است. دانشجویان در همکاری‌های بین رشته‌ای در دانشکده‌ها شرکت می‌کنند و هدفشان برتری در پژوهش و تدریس است.

دانشگاه فرانکفورت

دانشگاه گوته فرانکفورت که در میان برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی بین‌المللی قرار دارد، طیف گسترده‌ای از برنامه‌های دانشگاهی، گروه‌های متنوعی از موسسات تحقیقاتی و تمرکز بر رویکردهای بین‌رشته‌ای برای حل مشکلات پیچیده را ارائه می‌دهد. این دانشگاه به افتخار یوهان ولفگانگ فون گوته، دانشمند متولد فرانکفورت که به دلیل مشارکت استثنایی خود در ادبیات، علم و فلسفه مشهور است، نامگذاری شده است. در گروه بیوشیمی، شیمی و داروسازی، 32 استاد به تحقیق و تدریس مشغول هستند. آنها توسط 215 کارمند دائمی پشتیبانی می شوند و در تدریس برای بیش از 1.850 دانشجوی کارشناسی و 500 دانشجوی دکترا و همکاران فوق دکتری در چهار موضوع مختلف داروسازی، شیمی و بیوشیمی مشغول به تحقیق و پژوهش هستند.

دانشگاه فرایبورگ (FREIBURG UNIVERSITY)

در میان شرایط و شرایط تحصیلی عالی، دانشگاه فرایبورگ یک رویکرد عملی عالی به دانشجویان خود ارائه می دهد. آزمایشگاه بیوانفورماتیک دارویی در موسسه علوم دارویی الگوریتم ها و نرم افزارهایی را برای تحقیقات دارویی توسعه می دهد. زمینه های تحقیقاتی در این موسسه شامل مدل سازی برهمکنش های مولکولی، پیش بینی اثرات بیولوژیکی مولکول ها و شناسایی عوامل دارویی جدید بالقوه است. همچنین می توان واکنش ها و اثرات مختلف درمان ها را تحلیل کرد و توضیح داد. حوزه دیگری از کار در آزمایشگاه، ارزیابی حجم وسیعی از داده ها است که توسط روش های اندازه گیری به روز و فرآیندهای زیست شناسی سیستم ها تولید می شود.

دانشگاه کیل (KIEL UNIVERSITY)

بنیادهای دانشگاه کیل که در شهر کیل آلمان واقع شده است، به سال 1665 برمی گردد. این مؤسسه به عنوان Academia Holsatorum Chiloniensis توسط کریستین آلبرت، دوک هلشتاین-گوتورپ، تأسیس شد. امروزه حدود 24000 دانشجو در دانشگاه کیل مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه کیل بزرگترین، قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه در ایالت شلزویگ-هولشتاین است. مؤسسه داروسازی متعلق به گروه داروسازی است و به بخش های فرعی داروسازی بالینی، زیست شناسی دارویی، شیمی دارویی و داروسازی زیستی تقسیم می شود.

دانشگاه وورزبورگ (WURZBURG UNIVERSITY)

همانطور که شعار دانشگاه بیان می کند، پژوهش میان رشته ای، کلید موفقیت زندگی فردا است. دانشگاه وورزبورگ یک محیط کلاس جهانی از موسسات تحقیقاتی را فراهم می کند که دارای پیشینه طولانی و موفق همکاری در بین دانشکده ها هستند. دانشکده تحصیلات تکمیلی علوم زیستی از ابتکار مشترک دانشکده های زیست شناسی، پزشکی، شیمی و داروسازی، فیزیک و فلسفه حاصل می شود. همین روحیه بین رشته ای است که وورزبورگ را در میان چهار دانشگاه برتر آلمان در علوم زیستی قرار داده است.
دانشگاه فرای برلین (Freie Universität Berlin) دانشکده داروسازی در دانشگاه فرای برلین یکی از بزرگترین مراکز آموزشی داروسازی در آلمان است. در برلین-براندنبورگ دانشگاه فرای تنها دانشگاهی است که رشته داروسازی دارد. تدریس و تحقیق در زمینه های زیست شناسی دارویی، شیمی دارویی، داروسازی بالینی، فارماکولوژی و فناوری داروسازی انجام می شود. این موسسه بر توسعه و آزمایش دارو، تجزیه و تحلیل مواد طبیعی، روش‌های آزمایش جایگزین و سیستم‌های نوآورانه تحویل دارو تمرکز دارد.
برای انتخاب بهترین گزینه با ما در ارتباط باشید.